Sri, 10. Jul. 2019.

Izložba ilustrovanih citata AliJe Izetbegovića "Poruka sebi"

U Centru za kulturu Dobrinja - Vila Hadžihalilovića 15. jula 2019. godine u 19h bit će upriličeno svečano otvorenje izložbe ilustrovanih citata Alije Izetebegovića "Poruka sebi".

Pet, 17. Maj. 2019.

Međunarodni dan i Evropska noć muzeja 18. maj 2019.

Ovogodišnja tema Međunarodnog dana muzeja je "Muzeji kao središta kulture: budućnost tradicije".

Ned, 14. Apr. 2019.

Otvorena izložba "Predsjednik izbliza" o Aliji Izetbegoviću

Izložba prikazuje na četrdesetak panoa fotografije iz života prvog predsjednika BiH Alije Izetbegovića, s citatima i mislima koje je ostavio iza sebe.