Informacija o pregovaračkom postupku bez objave obavještenja o nabavci

Pon, 06. Maj. 2019.

U skladu a članom 28. stav (4) Zakona o javnim nabavkama BiH, ("Službeni glasnik BiH", br. 39/14), JU Muzej "Alija Izetbegović" objavljuje informaciju, da u skladu sa članom 21. stav (1) tačka c) Zakona o javnim nabavkama BiH, provodi pregovarački postupak bez objave obavještenja za nabavku, usluge štampanja zbirke ilustrovanih citata Alije Izetbegovića „Poruka sebi“ na bosanskom jeziku sa ponuđačem "Dobra knjiga" d.o.o. Sarajevo. Nabavka se vrši iz razloga zaštite eksluzivnih prava autora navedene knjige, a koju može provesti ponuđač "Dobra knjiga" d.o.o. Sarajevo. Tendersku dokumentaciju na uvid možete dobiti na adresi: JU Muzej "Alija Izetbegović", ul. Ploča br.2.