Izložba ilustrovanih citata AliJe Izetbegovića "Poruka sebi"

Sri, 10. Jul. 2019.

U Centru za kulturu Dobrinja - Vila Hadžihalilovića 15. jula 2019. godine u 19h bit će upriličeno svečano otvorenje izložbe ilustrovanih citata Alije Izetebegovića "Poruka sebi".

Postavka zbirke ilustrovanih citata prvog predsjednika Predsjedništva Republike Bosne i Hercegovine Alije Izetbegovića "Poruka sebi" u izdanju Muzeja "Alija Izetbegović" bit će izložena u periodu 15. 07. - 24. 07. 2019. godine u prostorijama Centra za kulturu Dobrinja - Vila Hadžihalilovića.

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas na otvorenje izložbe.
Dobrodošli!