KONKURS za izradu idejnog rješenja za suvenire Muzeja “Alija Izetbegović”

Pon, 18. Maj. 2020.

JU Muzej „Alija Izetbegović raspisao je Konkurs za izradu idejnog rješenja za suvenire Muzeja “Alija Izetbegović”.

Suveniri treba da budu odraz tradicije, multietničnosti, kulturno-istorijske i materijalne baštine Bosne i Hercegovine. Suvenir treba da bude izrađen prema ideji autora, sa opisom izrade, veličine, boje i materijala od kojeg će se proizvoditi. Za izradu se mogu koristiti različiti materijali, npr. metal, keramika, kamen, terakota, drvo, staklo, papir, plastika i slično.

Prijedloge treba dostaviti u roku od 30 (trideset) dana od dana objave na web stranici Muzeja “Alija Izebegović”.

Pravo učešća na Konkursu imaju sva pravna i fizička lica.

Kompletan tekst Konkursa možete preuzeti klikom OVDJE.