Manifestacija "Mladi ljiljani" povodom Dana nezavisnosti BiH

Pon, 25. Feb. 2019.

Muzej „Alija Izetbegović“  srdačno Vas poziva na manifestaciju "Mladi ljiljani" u povodu 1.marta Dana nezavisnosti BIH u okviru koje će biti dodjeljene nagrade, zahvalnice i priznanja učenicima i škoalma koje se bile najuspješnije na našim interaktivnimr adionicama kao i na konkursu z anjabolji literarni rad. Ovim povodom Muzej će promovirati 5. Katalog učeničkih radova "Mladi ljiljani".

Počasni gost: član Predsjedništva BiH gdin.Šefik Džaferović