Manifestaciji povodom Dana nezavisnosti BiH „Mladi ljiljani“

Sub, 24. Feb. 2018.

Ovim povodom Muzej će promovisati 4. katalog učeničkih radova „Mladi ljliljani“ kao i predstaviti stećak sa učeničke radionice „Bosanka vječnost“.

Muzej „Alija Izetbegović“  dodjeljuje nagrade, zahvalnice i priznanja učenicima, kao i školama koje su sudjelovale u radionicama. U školskoj godini 2017/18 aktivno učešće su imale 52 škole na interaktivnim radionicama  što je rezultiralo nastankom velikog broja jako kvalitetnih literarnih i likovnih radova koji će ovom prilikom biti dobiti zasluženo priznanje.

Učesnici programa:

• Miodrag Trifunov – glumac,