“Poruka Sebi” na CD-u

Pet, 01. Nov. 2019.

“Poruka Sebi” zbirka je ilustrovanih citata Alije Izetbegovića

U petak 1. novembra u studiju Biblioteke za slijepa i slabovidna lica pročitana je knjiga “Poruka Sebi” zbirka ilustrovanih citata Alije Izetbegovića koju je Biblioteci poklonila Nađa Berberović-Dizdarević. Knjigu je pročitao Izudin Bajrović bh glumac i direktor Narodnog pozorišta Sarajevo. Izudin je za slijepe i slabovidne čitao “Kameni spavač” Maka Dizdara, “Prijevod Kur'ana” kao i druga djela. Za sve ove godine mnogobrojne funkcije nisu promijenile Izudina i dalje je na djelu njegova humanost.