Program obilježavanja 15.godišnjice smrti Alije Izetbegovića u Istanbulu

Pet, 14. Dec. 2018.

U okviru obilježavanja 15.godišnjice smrti prvog predsjednika BiH Alije Izetbegovića 14. decembra 2018. godine u Općini Zeytinburn u Istanbulu upriličena je izložba fotografija, panel diskusija i dokumentarni film. Na panelu učestvovao ambasador BiH gdin. Bakir Sadović i direktor Muzeja “Alija Izetbegović” Adnan Žiško. Program se realizirao uz podršku Općine Zeytinburn i Unije općina turskog svijeta (TDBB).