Svečano otvorena donatorska izložba u Gradskoj Vijećnici

Pon, 02. Dec. 2019.

U sarajevskoj Vijećnici večeras je otvorena donatorska izložba umjetničkih djela Međunarodne likovne kolonije “Moj bijeg u slobodu“. U okviru ove izložbe možete vidjeti 40 djela iz fundusa Muzeja 'Alija Izetbegović', koja su nastala u rasponu od sedam godina, od 2013. do 2019. godine, u okviru Međunarodne likovne kolonije 'Moj bijeg u slobodu', koja se svake godine tradicionalno odvija u Počitelju. Izložba će biti otvorena do kraja decembra u Vijećnici. Slobodan je ulaz i svi zainteresirani mogu doći pogledati djela, te izvršiti rezervaciju i na taj način doprinjeti radu Udruženja "Srce za djecu oboljelu od raka".