U ponedjeljak 18. maja, ponovo otvaramo naša vrata

Pon, 18. Maj. 2020.

Federalni štab civilne zaštite je na jučerašnjoj sjednici stavio van snage dosadašnju naredbu kojom se privremeno obustavlja rad kina, muzeja, pozorišta, koncertnih dvorana, umjetničkih galerija, javnih bazena i kupališta, sportskih i rekreacijskih centara i sl.

U skladu s tim, obavještavamo javnost da će vrata Muzeja “Alija Izetbegović” za naše posjetitelje ponovo biti otvorena od ponedjeljka, 18. maja 2020. godine. Muzej će raditi će prema ranije utvrđenom rasporedu radnog vremena. Od ponedjeljka do petka Muzej će biti otvoren od 10.00 do 18.00 sati te subotom od 10.00 do 15.00 sati.

"Ono što naše angažiranje i našu borbu čini ljudskom i razumnom, ono što joj daje pečat odmjerenosti i smirenosti, to je uvjerenje da konačni izhod svega nije u našim rukama. Naše je da nastojimo i djelujemo, rezultat je u Božijim rukama", riječi su Alije Izetbegovića.

Radujemo se novim susretima. Očekujemo Vašu posjetu!